Aktuality (2019-2020)

$article->head

Přípravná třída na lodi

25.06.2024 Pavel Lebduška

Na školní výlet se v pondělí vydala i naše Přípravná třída. Počasí přálo a tak výlet parníkem po Machově jezeře byl opravdu osvěžujícím zážitkem. Při zpáteční cestě nesmělo chybět ani zastavení u stánku se zmrzlinou a pak plní dojmů hurá na vlak domů. Všem přejeme krásné prázdniny!

$article->head

Prvňáčci z áčka ve Funparku

25.06.2024 Barbora Fohlová

Cestu vlakem a výlet do Funparku si dnes pořádně užili prvňáčci z áčka, kteří se shodli na tom, že to určitě nebyla jejich poslední návštěva. Děkujeme rodičům za podporu a vstřícnost nejen při plánování výletů. 

$article->head

ŠKOLNÍ KLUB v plaveckém bazéně

24.06.2024 Pavel Lebduška

Žáci školního klubu dnes vyrazili do plaveckého bazénu (u Kauflandu). Společně si užili hoďku a půl vodních radovánek. Cestou zpět do školy pak přišla v teplém počasí vhod zmrzlina a ledová tříšť.

$article->head

Školní klub a hledání pokladu

22.06.2024 Pavel Lebduška

Uplynulý (předposlední) týden ve ŠKOLNÍM KLUBU se nesl ve znamení HLEDÁNÍ POKLADU (ukrytý v pískovišti). Žáci museli najít skryté indicie, které je přivedly k šifrované zprávě - tu museli rozluštit, aby je nasměrovala za ukrytým pokladem. Všichni si s danými úkoly dobře poradili a odměna byla zaslouženě jejich.

$article->head

FLORBALOVÝ TRÉNINK V HODINÁCH TV

19.06.2024 Pavel Lebduška

Dnes k nám do školy zavítali trenéři místního prvoligového týmu FBC Česká Lípa a jeho maskot, aby v hodinách TV ukázali žákům své dovednosti a pokusili se jednu florbalovou hodinu připravit i samotným žákům (běžecká abeceda, správné držení florbalky, práce s florbalkou..). Děkujeme Marku Dzierdžovi za realizaci hodin na naší škole!