Volná pracovní místa

Proč pracovat na ZŠ Slovanka Česká Lípa?

• Stabilní zaměstnání, jsme škola s plnou kapacitou žáků.
  • Zapracování na každou pozici - pomůže Vám uvádějící učitel, kolegové i vedení školy.
  • Férové pracovní podmínky.
  • Otevřené a přímé jednání.
  • Péče o rozvoj a růst zaměstnanců.
  • Pravidelné navyšování mzdy s odpracovanými lety.
  • Kreativní prostředí.
  • Smysluplná práce s konkrétními výsledky.
  • Pedagogové mají rozdělení pracovní doby na přímou a nepřímou.
  • Možnost částečných a flexibilních úvazků
  • Možnost podílet se  na chodu školy a do určité míry jej ovlivňovat.
  • Možnost dalšího vzdělávání, případně doplnění studia a dalšího rozvoje.
  • Práce u nás ve škole je především posláním.
  • Moderní škola, plně vybavená technikou i informačním systémem.

ZŠ Slovanka jako zaměstnavatel

ZŠ Slovanka je českolipská škola s plnou kapacitou žáků (600 dětí). Škola je zateplená, má nové školní hřiště, informační systém i dokumentace školy je plně elektronická. Škola je zapojena v projektu Ekoškola, Etická škola, Zdravá škola, v rámci mediální výchovy je členem Dětské tiskové agentury. Hledáme lidi, kteří jsou trpěliví, pohodoví a mají rádi děti.

V současné době hledáme:

• učitel, učitelka I. i II. stupeň
  • správce hřiště

-----

HLEDÁME OD 1. 9. 2021 ADAPTAČNÍHO KOORDINÁTORA PRO ŽÁKA-CIZINCE, který nově nastupuje na naši školu.

NÁPLŇ PRÁCE: nabídnout žáku-cizinci podporu při jeho adaptaci na nové kulturní prostředí, seznámit žáka se školními právy a povinnostmi, pravidly chování, režimem školy a kmenové třídy, koordinátor spolupracuje s třídním učitelem a ostatními učiteli, provází žáka při výuce, pomáhá mu.

PODMÍNKY:

-          na období 4 týdny po nástupu žáka do školy,

-          minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,

-          znalost anglického jazyka (dívka - Mongolsko, narodila se v ČR, ale nyní žila několik let ve Švédsku, mluví dobře anglicky – možnost domluvy v přechodném období).

FINANČNÍ PODMÍNKY:

-          50 hodin (200,- Kč/h.) – dohoda o provedení práce (10 000,- Kč)