Žáci 6.-7. třídy vybojovali v okresním finále 4. místo!

ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY VYBOJOVALI V OKRESNÍM FINÁLE VE FUTSALU BRAMBOROVÉ 4.MÍSTO!

Dnes se v českolipské sportovní hale odehrálo okresní finále ve futsalu žáků 6.-7. třídy, kam postoupilo 6 nejlepších škol z úterních kvalifikačních skupin. Naši žáci postoupili ze skupiny B z 2.místa spolu s vítěznou ZŠ Lada, s kterou prohráli 0:3 a tento výsledek se jim započítal i do dnešního finále.
Celková dnešní bilance ve finále nebyla vůbec špatná – 4 zápasy / 1 výhra / 2 remízy / 1 prohra, přesto to nakonec stačilo „jen“ na nepopulární bramborovou 4. příčku. Všem našim žákům však náleží pochvala za reprezentaci školy a 4. místo v celém českolipském okrese!

Výsledky našich žáků ve finále:
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova 0:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Náměstí 2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Cvikov 2:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy 0:0

Celkové pořadí okresního finále:
1. ZŠ Tyršova Česká Lípa
2. ZŠ Lada Česká Lípa
3. ZŠ Cvikov
5. ZŠ Zákupy
6. ZŠ Nový Bor Náměstí

Jan DVOŘÁK, Matěj MRÁZEK, Zdeněk MRÁZEK, Jaroslav PILLÁR, Matyáš LODIN, Max FIŠER (všichni 6.A), Pavel VENCLÁK (6.B), Marek MIRGA, Adam BODI, Kevin TRINH, Matěj ZIKÁN, Pavel ERBEN (všichni 6.C), Jan ZELINKA (7.A)