Školská futsalová liga 9

Žáci 8.-9. třídy si z Dolní Poustevny vezou postup!!

Dnes se ve sportovní hale v Dolní Poustevně konalo 1. kolo školské futsalové ligy žáků 8.-9. třídy. Naši žáci sem brzy časně ráno zajížděli s cílem napodobit včerejší postup svých mladších spolužáků (6.-7. třída), kteří si svůj postup vybojovali v České Lípě.
Po dlouhé cestě (s dvěma přestupy) se utkali o 2 postupová místa do dalšího kola se ZŠ Benešov nad Ploučnicí, ZŠ Varnsdorf  a domácí ZŠ Dolní Poustevna.
V týmu se objevili i 2 hráči, kteří ještě nikdy nereprezentovali a dnes si premiérově oblékli reprezentační dres školy – Munkhbat Purevjav a Phan Nhat Ahn (Tonda).
Žáci na tomto turnaji zanechali velice dobrý dojem, především z herního hlediska, na čemž se shodli úplně všichni přítomni v hale – odměnou jim byl i vytoužený postup do dalšího kola! Gratulace!!

Výsledky:
ZŠ Slovanka česká Lípa – ZŠ Benešov nad Ploučnicí  6:3
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Dolní Poustevna   5:3
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Varnsdorf  4:5

Pořadí:
1. ZŠ Varnsdorf - postup
2. ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup
3. ZŠ Dolní Poustevna
4. ZŠ Benešov nad Ploučnicí

Tým Slovanky reprezentovali:

Denis Heřmánek (5 branek), Lukáš Jandač (4 branky), Jan Svoboda (4 branky), Martin Rývora (2 branky), Petr Zítko, Munkhbat Purevjav, Phan Nhat Ahn, David Bíly.

Mgr. Pavel Lebduška

Publikováno: 10.11.2021