Školská futsalová liga 7

Žáci 6.-7. třídy postupují do krajského kola!

Po dlouhém roce a půl bez školních sportovních soutěží, zaviněném koronavirovou epidemií, se dnes opět naši žáci 6.-7. třídy zúčastnili sportovní akce. Ve sportovní hale v České Lípě přivítali v rámci 1. kola školské futsalové ligy týmy ZŠ Benešov nad Ploučnicí a ZŠ Kamenická Děčín, se kterými si to rozdali o 2 postupová místa do krajského kola.
Přestože výkon našich žáků nebyl vůbec nijak oslnivý, na postup to stačilo. Velkým přínosem byl Adam Jantač, který zatížil konto soupeřů 4 brankami.
Zítra zajíždí do Dolní Poustevny na své 1. kolo školské futsalové ligy i starší žáci 8.-9. třídy, tak držíme palce!

Výsledky 1. kola ŠkoFL 7:

ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Benešov nad Ploučnicí  5:4
ZŠ Benešov nad Ploučnicí – ZŠ Kamenická Děčín  4:7
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Kamenická Děčín  1:3

Pořadí:

1.      ZŠ Kamenická Děčín – postup

2.      ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup

3.      ZŠ Benešov nad Ploučnicí

Adam Doňar, Daniel Babka, Radim Stehlík, Mikeš Motejzík, Adam Jantač, Vojtěch Bureš, Samuel Penz, Oskar Čibera, Kristian Semelka, Samuel Bíly, Nela Raselová, Vítek Lát.

Publikováno: 09.11.2021