Školská futsalová liga 8.-9.třída v České Lípě - 2.místo

ŽÁCI 8.-9.TŘÍDY ZÍSKALI V SEMIFINÁLOVÉM TURNAJI ŠKOLSKÉ FUTSALOVÉ LIGY STŘÍBRNOU PŘÍČKU

Ve čtvrtek 21.11.2019 se ve sportovní hale v České Lípě odehrál semifinálový turnaj školské futsalové ligy žáků 8.-9.třídy.

O jedno postupové místo do divizního finále Severních Čech si to mezi sebou rozdaly 4 nejúspěšnější školy z prvního kola.

Naši žáci se museli obejít bez svého nejlepšího hráče a střelce Matěje Kucra (v prvním kole ve Varnsdorfu vstřelil 12 branek), kterého trápilo zranění dolní končetiny. Tato absence byla velice citelně znát. S bilancí 1 výhry, 1 remízy a 1 prohry se naši žáci umisťují na konečném 2.místě hned za vítěznou (a suverénní) ZŠ Kamenická Děčín.

Výsledky našich žáků v turnaji:

ZŠ Slovanka – ZŠ Horní Police 2:2

ZŠ Slovanka – ZŠ Dolní Poustevna 1:0

ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenická Děčín 0:4

Celkové pořadí semifinálového turnaje:

1. ZŠ Kamenická Děčín

3. ZŠ Horní Police

4. ZŠ Dolní Poustevna

Aleš Kukucz, Tomáš Rasel, Jakub Hošic, Filip Reichmann, Matěj Diviš, David Třeštík, Jakub Kaňkovský.

Publikováno: 21.11.2019