Krajské finále ve florbalu LIBEREC 8.-9. třída

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY DRUHÝM NEJLEPŠÍM TÝMEM VE FLORBALU Z CELÉHO LIBERECKÉHO KRAJE!!!!

Žáci 8.-9. třídy přepsali sportovní historii své školy na Slovance!!
V krajském finále ve florbalu v Liberci dnes vybojovali krásné 2. místo a nesmazatelně se zapisují do sportovní historie své školy!!

V krajském finále se sešly 4 nejlepší týmy svých okresů – Gymnázium F.X.Šaldy Liberec, ZŠ Šumava Jablonec, ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou a ZŠ Slovanka Česká Lípa.

V této samotné kategorii (8.-9. třída) ještě nikdy tak vysoko žádný tým Slovanky nebyl, proto již jen samotný postup mezi 4 nejlepší týmy Libereckého kraje byl velkým úspěchem.

Naši žáci odehráli velice povedený turnaj – prohráli pouze první zápas s Libercem 1:4, zbylé dva zápasy však ovládli a zaslouženě tak získali krásnou stříbrnou příčku z celého Libereckého kraje! Obrovská gratulace!!

Výsledky:
ZŠ Slovanka Česká Lípa – Gymnázium F.X. Šaldy Liberec  1:4
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Šumava Jablonec  3:2
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou  4:3

Celkové pořadí krajského finále:
1. Gymnázium F.X.Šaldy Liberec
3. ZŠ Lomnice nad Popelkou
4. ZŠ Šumava Jablonec

DOLEŽIL Jiří, LEONENKO Michal, KADEŘÁBEK Oskar, KŘENEK Justin, PROCHÁZKA Josef (všichni 8.A), PHAN NHAT Tonda, HEŘMÁNEK Denis, RÝVORA Martin, ORNST Daniel, KALVACH Jan (všichni 8.B), KUCHÁR Filip (9.A), MATOUŠ Radek, ZÍTKO Petr (oba 9.B), SVOBODA Jan, STRUHÁR Tomáš, KOZEL Andre, PRAŽÁK Petr (všichni 9.C)

Publikováno: 25.05.2022