Excelentní výkon našich malých fotbalistů - žáků 1.-3. třídy!!

ŽÁCI 1.-3. TŘÍDY EXCELOVALI NA FOTBALOVÉM TURNAJI V RÁMCI SPORTOVNÍHO FESTIVALU ČESKÁ LÍPA

Dnes se u zimního stadionu v České Lípě uskutečnil první ročník fotbalového turnaje žáků 1.-3. tříd v rámci sportovního festivalu Česká Lípa.
Ačkoliv se očekávala hojná účast českolipských škol, nakonec se tohoto klání zúčastnily „pouze“ čtyři školy, což nejspíš bylo pro pořadatele trochu zklamání. Všichni zúčastnění si to ale i tak užili. Hrálo se dvoukolově každý s každým, takže na každý tým čekala porce 6-ti zápasů.
Naši žáci na turnaji předvedli excelentní výkon a ani v jediném zápase nenašli svého přemožitele. S bilancí 6 výher ze 6 zápasů a impozantním skóre 51:8 celý turnaj ovládli a získali krásné 1. místo!

Výsledky našich žáků v turnaji:
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  14:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánská  7:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátova  9:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  6:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánská  5:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátova  10:1

Celkové pořadí turnaje:
2. ZŠ Pátova Česká Lípa
3. ZŠ Partyzánská Česká Lípa
4. ZŠ Tyršova Česká Lípa

Oliver LITRESITS, Lukáš POLÁK, Tony BABKA, Tobias REICHELT, Jonáš ČERNOBILA, Matěj MUSIL, Petr VÁLEK, Jura GANBAT, Denis ŠÁMAL, Vojtěch VESELÝ.

Publikováno: 26.05.2022