KONFERENČNÍ FINÁLE PRAHA

FINÁLOVÍ SOUPEŘI NAD NAŠE SÍLY

Dnes se ve sportovní hale Jedenáctka v Praze odehrálo konferenční finále "ZÁPAD" ve futsalu žáků 8.-9. třídy v rámci školské futsalové ligy. Naše škola vyslala nejen úspěšné futsalisty, ale pořádala i zájezd 45-ti vybraných žáků (fanoušků), kteří v hale udělali opravdový kotel a zasloužili se o pěknou atmosféru turnaje.
Že to již byl výkonnostně jiný level, kdy se sešly 4 nejlepší týmy konference „ZÁPAD“, svědčí i to, že soupeři byli opravdu nad naše síly.
S bilancí 3 porážek si tedy do České Lípy naši žáci z Prahy odváží 4.místo (bramborové) avšak z celých severozápadních a středních Čech, za což jim patří velké poděkování za výbornou reprezentaci školy!

Výsledky konferenčního finále:
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Plzeň 3:4
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Příbram 0:6
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Praha 2:11

Celkové pořadí finále „ZÁPAD“:
1. ZŠ Příbram – Březové hory
2. ZŠ Marjánka Praha
3. ZŠ 22 – Plzeň

Vítek LÁT, Samuel PENZ, Adam DOŇAR, Mikeš MOTEJZÍK, Vojtěch BUREŠ, Adam JANTAČ, Vítek REK, Radim STEHLÍK, Daniel BABKA.

Publikováno: 20.03.2024