Žáci 8.-9. třídy si vezou titul KRAJSKÉHO MISTRA ve florbalu!!

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY PŘEPISUJÍ HISTORII ŠKOLY!!! POPRVÉ V TÉTO VĚKOVÉ KATEGORII ZÍSKÁVAJÍ TITUL KRAJSKÉHO MISTRA VE FLORBALU!!

Dnes (pondělí 24.4.2023) se v Liberci odehrálo krajské finále ve florbalu žáků 8.-9. tříd. Naši žáci neokusili ani jednou hořkost porážky a po vynikajících výkonech celý turnaj ovládli! Poprvé v historii této věkové kategorie získali nejen titul krajského mistra, ale i postup do kvalifikace o republiku, která je na programu ve středu 10.5.2023 v Hostinném! Děkujeme Miru Kulhovi a rodičům žáků za podporu přímo v hledišti turnaje!

Výsledky našich žáků:
ZŠ Slovanka – ZŠ Liberec  6:4
ZŠ Slovanka – ZŠ Jablonec  6:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Semily  2:0

Celkové pořadí krajského finále:
2. ZŠ U školy Liberec
3. ZŠ Šumavská Jablonec
4. ZŠ Dr. Riegera Semily

Marek Meďáš, Adam Doňar, Jiří Doležil, Mikeš Motejzík, Daniel Ornst, Kristian Semelka, Jan Kalvach, Michal Leonenko, Oskar Kadeřábek, Martin Rývora, Justin Křenek, Denis Heřmánek, Tonda Phan, Vojta Bureš.

Publikováno: 24.04.2023