Žáci 6.-7.třídy získali 4.místo z celého Libereckého kraje!!

ŽÁCI 6.-7.TŘÍDY ZÍSKALI 4.MÍSTO Z CELÉHO LIBERECKÉHO KRAJE!

V úterý 10. prosince 2019 zajížděli naši žáci 6.-7. třídy do Liberce na krajské finále ve florbalu, kde se sešly 4 nejlepší školy celého Libereckého kraje (vítězové okresních kol).

Již tato skutečnost byla pro tuto kategorii obrovským a historickým úspěchem naší školy.

V liberecké hale se však našim žákům moc nedařilo (herně byly zápasy vyrovnané, na branky však nikoliv), nezískali ani bod a odváží si konečné 4.místo. Žáky trápila především koncovka, kdy si dokázali vytvořit nespočet brankových příležitostí, ale štěstěna k nim byla otočena zády. Přesto ale všem patří veliké poděkování a uznání za výbornou sportovní reprezentaci naší školy!

Výsledky našich žáků v krajském finále:

ZŠ Slovanka – ZŠ Ještědská Liberec 0:5

ZŠ Slovanka – ZŠ Lomnice nad Popelkou 2:3

ZŠ Slovanka – ZŠ Smržovka 0:4

Celkové pořadí v Libereckém kraji:

1. ZŠ Ještědská Liberec

2. ZŠ Smržovka

3. ZŠ Lomnice nad Popelkou

Petr Pražák, Radek Halabalík, Oskar Kadeřábek, Jiří Doležil, Daniel Ornst, Jan Svoboda, Denis Heřmánek, Jiří Dočekal, Tomáš Struhár, Filip Kuchár, Andre Kozel, Martin Rývora.

Mgr. Pavel Lebduška

Publikováno: 10.12.2019