Žáci 6.-7. třídy OKRESNÍMI MISTRY ve florbalu!!

ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY SE STALI OKRESNÍM MISTREM!!

Dnes (středa 27.4.2022) se po dvouleté covidové odmlčce opět ve sportovní hale v České Lípě odehrálo okresní kolo ve florbalu žáků 6.-7. tříd.
Turnaje se zúčastnilo celkem 8 škol, které byly rozděleny do 2 skupin po 4 týmech.
Z každé skupiny postupovaly 2 nejlepší týmy do finálových vyřazovacích bojů.
Naši žáci svojí skupinu projeli jako blesk z čistého nebe a bez porážky suverénně získali 1. místo.
V semifinále je čekal druhý tým skupiny B – Náměstí Nový Bor, který naši žáci přehráli v poměru 4:1.
Ve finále se střetly 2 českolipské školy – Slovanka s Tyršovkou.
Naši žáci potvrdili roli největšího favorita turnaje a s přehledem i ve finále vítězí 4:1!
Po dvouleté pauze (bez sportovních akcí) tak opět získávají titul okresního mistra! Gratulujeme!!

Výsledky našich žáků ve skupině A:

ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy  8:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Jablonné  7:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada  8:0

Semifinále:

ZŠ Slovanka – ZŠ Náměstí Nový Bor  4:1

Finále:

ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  4:1

Celkové pořadí turnaje:

2. ZŠ Tyršova Česká Lípa
3. ZŠ Náměstí Nový Bor
4. ZŠ Zákupy