Žáci 4.A přebírali cenu v PRAZE za celoroční projekt

Ve středu 31.5.2023 se třída 4.A vydala do Prahy převzít cenu za celoroční projekt "Měníme svět k lepšímu". Na začátku tohoto projektu započala spolupráce se speciální školou Jižní. Žáci navázali kamarádství s dětmi s různými handicapy. Hráli jim divadlo, upekli dort, vyráběli vánoční přáníčka, absolvovali společné výlety na Lemberk nebo k Máchovu jezeru. V rámci projektu však žáci myslí i na seniory, děti z dětských domovů, nevidomé. Snaží se pochopit slova jako respekt, empatie, lidská důstojnost, tolerance a laskavost. Děti nevěděly, že byly do projektu přihlášeny. Že se jim nakonec podařilo zvítězit v celonárodním kole, byla i zásluha širokého okolí a rodičů, kteří nás podpořili svými hlasy. Děkujeme!
Mgr. Iveta Šantrůčková

Publikováno: 04.06.2023