Žáci 4.-5. třídy slaví postup do krajského finále do Liberce!

ŽÁCI 4.-5. TŘÍDY POSTUPUJÍ DO KRAJSKÉHO FINÁLE DO LIBERCE!

Dnes (středa 23.11.2022) se v českolipské sportovní hale rozehrálo okresní kolo prestižního celorepublikového turnaje ve florbalu žáků 4.-5. třídy ČEPS CUP.
Okresního kola se zúčastnilo celkem 8 škol, které byly nalosovány do 2 skupin. Z každé skupiny postupovaly 2 nejlepší týmy do finálového kola systémem první z druhým. Vítězové těchto finálových zápasů si pak zajistili postup do krajského finále do Liberce.
Naši žáci ve skupině A porazili ZŠ Nový Bor Náměstí a ZŠ Špičák a prohráli se ZŠ Lada. Obsadili tak ve skupině postupové 2. místo a ve finálovém zápase vyzvali vítěze druhé skupiny B a neporažený celek, tým ZŠ Jižní. Přestože se skóre měnilo jak na houpačce, nakonec nervydrásající zápas dotáhli do vítězného konce naši žáci a radují se tak z postupu do krajského finále do Liberce! Gratulujeme!

Výsledky našich žáků:
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Náměstí 2:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada 3:5
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák 5:2

Finálový zápas:
ZŠ Slovanka – ZŠ Jižní 6:4

Celkové pořadí turnaje:
1.-2. ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup do Liberce
1.-2. ZŠ Lada Česká Lípa – postup do Liberce
3.-4. ZŠ Jižní Česká Lípa
3.-4. ZŠ Mimoň
5. ZŠ Nový Bor Náměstí
6. ZŠ Skalice
7. ZŠ Špičák Česká Lípa
8. ZŠ Kamenický Šenov

Matyáš Blecha, Vojtěch Veselý, Anna Gembecová, Matěj Jahoda, David Maliarik, Jan Dvořák, David Volkov, Jakub Machulda.

Publikováno: 23.11.2022