Žáci 4.-5. třídy postupují do REPUBLIKY!

POSTUP ŽÁKŮ 4.-5. TŘÍDY DO REPUBLIKOVÉHO FINÁLE!!

Dnes (úterý 1.listopadu 2022) se mělo v českolipské sportovní hale uskutečnit krajské finále ve florbalu žáků 4.-5. třídy v rámci florbalového turnaje „JUNIOR OPEN“. Z českolipského okresu měly zastoupení ZŠ Slovanka a ZŠ Lada, které měly doplnit ještě školy z okresu Liberec a Semily. Došlo však k neuvěřitelné situaci, kterou účastníci ani pořadatelé za X let nepamatují – liberecký tým ani semilský na krajské finále nedorazil. Odehrál se tak jen zápas mezi českolipskými školami (Slovanka – Lada 3:8), který však v konečném výsledku vůbec nic neznamenal, neboť dle propozic dva nejlepší týmy tohoto krajského finále postupovaly do republikového finále do Prahy. V něm tak v příštím týdnu (čtvrtek 10.11.) budou Liberecký kraj reprezentovat ZŠ Slovanka a ZŠ Lada!

Publikováno: 01.11.2022