Teambuilding Roudnice nad Labem

$article->head

TEAMBUILDING pedagogických i nepedagogických pracovníků školy ROUDNICE NAD LABEM.
Po čtvrteční Akademii vyrazila v pátek 17.6. v ranních hodinách skupinka pedagogických i nepedagogických pracovníků školy na dvoudenní teambuilding do Roudnice nad Labem, kde se ubytovala v krásném sportovním středisku - hotelu Sport Lípa. Ještě v týž den všichni společně navštívili zámek Mělník a vinné sklepy Jiřího Lobkowicze. Po obědě a ubytování se v hotelu následoval další program - návštěva rodinného vinařství Mikulenkovi ve Velkých Žernosekách, která byla zakončena nejen opětovnou ochutnávkou vín ve vinném rodinném sklípku, ale i výbornou večeří. Po návratu do Roudnice následuje volný večerní program. Druhý den (dnes) po vydatné snídani (švédské stoly) se šlo podívat na náměstí v Roudnici, plném obchodů a kaváren. A pak již jen cesta zpět domů do České Lípy. Zájezd to byl pěkný, všichni si to společně užili.. A co je hlavní, zátaras silnice (busem) tentokrát nenastal. Oslavy výročí 50-ti let založení naší školy na Slovance tak pomalu, ale jistě finišují..

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 18.06.2022
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook