Radujeme se z postupu do krajského finále do Liberce!!

ŽÁCI DRUHÉHO STUPNĚ ZVÍTĚZILI V OKRESNÍM KOLE VE FOTBALE ZÁKLADNÍCH ŠKOL A POSTUPUJÍ DO KRAJSKÉHO FINÁLE!!

Ve středu 11.10.2023 se na fotbalovém stadionu Arsenal Česká Lípa odehrálo okresní kolo ve fotbale žáků II. stupně. Zúčastnilo se celkem 13 škol, které byly rozděleny do 2 skupin. Vítězové obou skupin si následně zajistili postup do krajského finále do Liberce. Naši žáci byli nalosováni do sedmičlenné skupiny A, ve které nenašli ani v jednom zápase svého přemožitele a s bilancí 5 výher a 1 remíza si suverénně z 1. místa zajistili postup do krajského finále do Liberce! Gratulujeme!!

Výsledky ve skupině A:
ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánka  1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátovka  0:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršovka  1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Skalice  2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Doksy  2:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Jižní  3:0

Celkové pořadí ve skupině:
1. ZŠ Slovanka

2. ZŠ Pátova
3. ZŠ Skalice
4. ZŠ Tyršova
5. ZŠ Partyzánská
6. ZŠ Doksy
7. ZŠ Jižní

Ve druhé šestičlenné skupině B zvítězil Nový Bor Náměstí a raduje se tak z postupu spolu s našimi žáky.

Vítek Lát, Oskar Čibera, Raselová Nela, Rek Vítek, Doležal Jakub, Penz Samuel, Nentwich Adam, Vitouš Dominik, Babka Daniel, Demeter Dominik, Čerňanský Dominik, Doňar Adam, Motejzík Mikeš, Panoch Jiří, Fišer Max.

Publikováno: 11.10.2023