Okresní turnaj v minikopané

$article->head

VÍTĚZNÉ TAŽENÍ NAŠICH ŽÁKŮ SE ZASTAVILO AŽ VE FINÁLE!

V pondělí 19.9.2022 se na městském fotbalovém stadionu v České Lípě odehrálo okresní kolo v minikopané žáků 8.-9. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 škol, které byly rozděleny do 2 skupin. Z každé skupiny postupovaly vítězné týmy do finále, ve kterém se hrálo o jedno jediné postupové místo do krajského kola do Liberce.
Naši žáci ve své skupině excelovali, všechny své zápasy vyhráli, aniž by obdrželi jedinou branku! S bilancí 4 zápasy/4 výhry se skóre 8:0 z 1. místa postupují do celkového finále, kde se utkávají s týmem ZŠ Tyršova. Ve finále byl soupeř nad naše síly a po výsledku 0:3 se z postupu do Liberce raduje soupeř. Konečné druhé místo z celkového počtu 9-ti týmů je super výsledek! Našim chlapcům patří velké poděkování za výbornou reprezentaci školy!

Výsledky našich žáků ve skupině:
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák 1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Stráž pod Ralskem 1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Náměstí 3:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Cvikov 3:0

Pořadí ve skupině:
1. ZŠ Slovanka
2. ZŠ Nový Bor Náměstí
3. ZŠ Stráž pod Ralskem
4. ZŠ Špičák
5. ZŠ Cvikov

FINÁLE TURNAJE:
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova 0:3

Celkové pořadí turnaje:
1. ZŠ Tyršova Česká Lípa
2. ZŠ Slovanka Česká Lípa
3. ZŠ Nový Bor Náměstí
4. ZŠ Jižní Česká Lípa
5. ZŠ Stráž pod Ralskem
6. ZŠ Horní Police
7. ZŠ Špičák Česká Lípa
8. ZŠ Cvikov
9. ZŠ Klíč Česká Lípa

Náš tým reprezentovali:
Martin RÝVORA, Radim STEHLÍK, Adam JANTAČ, Adam DOŇAR, Dominik FEDOR, Lukáš SEMERÁD, Tonda PHAN, Vítek LÁT, Vojtěch BUREŠ, Dominik ČERŇANSKÝ, Vítek REK, Jakub DOLEŽAL, Dominik VITOUŠ.

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 19.09.2022
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook