Okresní kolo v minikopané

$article->head

BEZ GÓLŮ SE VYHRÁVAT NEDÁ

Takovýto titulek si nadlouho budou pamatovat žáci 2. stupně, kteří naši školu dnes reprezentovali v okresním kole v minikopané na fotbalovém stadionu Arsenal v České Lípě. Ve své skupině za 4 odehrané zápasy nevstřelili ani jedinou branku a po třech remízách 0:0 a jedné porážce 0:1 končí ve své pětičlenné skupině na předposledním 4.místě. Celkem se dnešního turnaje zúčastnilo 10 škol, které byly rozděleny do 2 skupin. Celkovým vítězem se nakonec staly Zákupy, které ve finále porazily ZŠ Tyršovu v penaltovém rozstřelu.

Výsledky našich žáků ve skupině A:
ZŠ Slovanka – ZŠ Jablonné  0:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Sever  0:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy  0:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada  0:0

Pořadí skupiny A:
1. ZŠ Zákupy
2. ZŠ Sever
3. ZŠ Jablonné
4. ZŠ Slovanka
5. ZŠ Lada

Náš tým reprezentovali:
Jan ZELINKA, Vítek LÁT, Samuel PENZ, Daniel BABKA, Vojtěch BUREŠ, Vítek REK, Jakub DOLEŽAL, Jiří PANOCH, Dominik VITOUŠ, Dominik DEMETER, Adam NENTWICH.

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 10.04.2024
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook