Okresní finále ve florbalu 8.-9.třída - 6.místo

ŽÁCI 8.-9.TŘÍDY PO POSTUPU DO OKRESNÍHO FINÁLE ZAPLATILI NOVÁČKOVSKOU DAŇ

Postoupili do vysněného okresního finále mezi posledních 6 nejlepších škol z celého okresu, přesto dnes (pátek 15.11.) zaplatili nováčkovskou daň a ve finále nezískali ani bod.

Jak obrovský je rozdíl mezi nejlepšími školami a těmi, co se do okresního finále nedostaly, pocítili dnes měrou vrchovatou naši žáci 8.-9.třídy. Přestože se nedá říci, že by je ve finále některé školy přehrávaly (porážky byly vždy velice těsné o jedinou branku), zaplatili však naši žáci nováčkovskou daň, neboť se museli vypořádat hned se 4 novými hráči v sestavě, kteří reprezentovali naší školu poprvé v životě a na jejich výkonech to bylo velmi znát. Tým táhla především čtveřice hráčů (Aleš Kukucz, Jakub Hošic, Radek Dunka a Tomáš Rasel).

Už samotný postup do finále však byl pro tento nový tým obrovský úspěch a proto všem patří veliké poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Výsledky v okresním finále:

ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň 0:1

ZŠ Slovanka – ZŠ Jižní 0:3

ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánská 2:3

ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova 0:1

ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les 1:2

Celkové pořadí okresu:

1. ZŠ Partyzánská Česká Lípa

2. ZŠ Mimoň

3. ZŠ Jižní Česká Lípa

4. ZŠ Tyršova Česká Lípa

5. ZŠ Nový Bor Les

7. ZŠ Špičák Česká Lípa

8. ZŠ Jablonné v Podještědí

9. ZŠ Nový Bor Náměstí

10. ZŠ Zákupy

11. Gymnázium Česká Lípa

12. ZŠ Horní Police

13. ZŠ Sever Česká Lípa

14. ZŠ Pátova Česká Lípa

Tomáš Rasel, Radek Dunka, Aleš Kukucz, Matěj Rajsigl, Jakub Hošic, Ladislav Lepšík, Jan Hudeček, Filip Mazánek.

Publikováno: 15.11.2019