NOC SNŮ v ZOO Děčín 2022

NOC SNŮ V ZOO DĚČÍN 2022

V pátek 3. června se v ZOO Děčín konal další ročník NOCI SNŮ, která je VIP akcí pro všechny handicapované, dlouhodobě nemocné a mentálně postižené děti, jejich rodiče a sourozence, jeden večer v roce, kdy patří ZOO pouze jim.

Svůj program 18:00 – 20:00 (hry a soutěže) tam zajížděli plnit a spoluorganizovat i žáci ZŠ SLOVANKA, konkrétně tým mediální tvorby, s pedagogickým dozorem (Mgr. Tomáš Policer, Mgr. Pavel Lebduška).
Všichni zaslouží uznání a respekt za zvládnutý přístup a cit k této skupině lidí. Poděkování se jim dostalo i od organizátorů celé akce a ředitelky místní ZOO.

Noc snů 2022 byla završena ve 21:30 světelnou show. Unavení, ale šťastní za zvládnuté poslání a dobrý skutek, se všichni o půlnoci vrátili zpět do České Lípy. Tak naviděnou opět v příštím roce 2023.

Publikováno: 04.06.2022