McDonald´s cup 4.-5. třída, ZÁKUPY

STARŠÍM ŽÁKŮM ZŮSTALA FINÁLOVÁ BRÁNA UZAVŘENA

Letošní fotbalový turnaj McDonald´s cup v Zákupech žáků 1. stupně se moc nevydařil. Jak žákům 1.-3. třídy, tak i žákům 4.-5. třídy zůstala finálová brána uzavřena. V úterý žáci 1.-3. třídy obsadili ve své skupině 2. místo (nepostupové), dnes jejich starší spolužáci 4.-5. třídy si o příčku pohoršili, tedy 3. místo ve skupině (také nepostupové). Útěchou jim alespoň byly bronzové medaile, které se dostávaly i za pořadí ve skupinách. Celkově však s bilancí 1 výhry, 1 remízy a 1 prohry naši žáci obsadili konečné 9.-12. místo (celkem bylo přihlášeno 16 týmů).

Výsledky ve skupině:
ZŠ Slovanka – ZŠ Kravaře  2:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Dubá 1:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák  2:0

Pořadí ve skupině:
1. ZŠ Kravaře
2. ZŠ Dubá
3. ZŠ Slovanka
4. ZŠ Špičák

Tony Babka, Vojta Veselý, Alex Pongo, Max Fišer, Jonáš Černobila, Marek Mirga, Matěj Zikán, David Maliarik, Tengis, Kevin Trinh, Matěj Jahoda, Jan Novotný, Pavel Venclák, Martin Venclák.

Publikováno: 11.05.2023