Lyžařský kurz - den čtvrtý

LYŽAŘSKÝ KURZ 2022 - den čtvrtý
Tak už nám zbývají pouhopouhé 2 dny do konce našeho lyžáku. Jako fakt?? Pomóóóóóc... Ale zpátky k dnešnímu dni - dnes ráno jsme měli opět vydatnou snídani, vše formou švédských stolů, bohatý výběr, nádhera (no, posuďte z fotek sami). S plnými bříšky pak hurá na lyže (ono to jede fakt samo). Po obědě a odpoledním odpočinku byly v plánu různé soutěže, které jsou velice dobré k utužení kolektivu a přátelství. Stolní tenis, stolní fotbálek, biliár.. Teď se dá říct, že od všeho umíme něco. Než jsme se nadáli, byla tu už večeře a k ní pěkně kynuté krkonošské borůvkové knedlíky - ještě možná teď se někomu o nich zdá, posuďte sami z fotky, no není to nádhera? Celý den jsme zakončili v herně různými hry, při kterých jsme si užili spoustu legrace!! Zítra nás čeká předposlední den našeho úžasného lyžáku, jdeme tedy do hajan načerpat nové síly.. Dobrou noc a opět zítra.

Publikováno: 21.12.2022