Konferenční finále PRAHA

NÁRODNÍ FUTSALOVÉ FINÁLE PRAHA

Naši žáci 6.-7. třídy dnes zajížděli do Prahy na konferenční finále školské futsalové ligy, kam se dostali díky Děčínu, který se z vlastních důvodů z finále odhlásil. Naši žáci jej tedy jako druhý tým divizního finále nahradili.

Do Prahy odjížděli s cílem zkusit překvapit a odehrát se všemi finalisty dobré zápasy. Již předem se počítalo s velkým favoritem – domácí Prahou Marjánkou, následovanou Příbramí – tyto týmy každoročně bojují o nejvyšší příčky a nejinak tomu bylo i letos.

Naši žáci zahájili finálový turnaj s Plzní, kterou dokázali porazit v poměru 5:3. Již tento výsledek dával našim žákům jistotu bronzové příčky, neboť Praha ani Příbram nezaváhaly. V dalším zápase pak nestačili na Příbram v poměru 2:5, aby pak v posledním zápase turnaje podlehli i vysoce favorizované Praze 1:7.

Pro náš tým to byla obrovská a historická zkušenost, kterou doposud naši žáci nepoznali. Z turnaje si nakonec odváží 3. místo a všem patří velké poděkování.

Výsledky konferenčního finále v Praze:

ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Plzeň  5:3
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Příbram  2:5