Florbal 4.-5. třída - Krajské finále v Liberci

$article->head

BRAMBOROVÁ PŘÍČKA, KTERÁ MÁ PRO NÁS CENU ZLATA

Posledním sportovním turnajem v tomto kalendářním roce, kterého se naši žáci zúčastnili, bylo dnes KRAJSKÉ FINÁLE ve FLORBALU žáků 4.-5. třídy na Základní škole Dobiášova v Liberci. Sešly se tu nejlepší školy z celého Libereckého kraje. Všech 8 škol bylo rozděleno do 2 skupin po čtyřech. Z každé skupiny postoupily pouze dvě nejlepší školy do semifinále a tím do medailových bojů. Pouze celkový vítěz si zajistil postup do republikového finále do Prahy. Naši žáci ve skupině získali 4 body (1 výhra, 1 remíza, 1 prohra) a ty jim nakonec stačily ke 2. místu ve skupině a postupu mezi 4 nejlepší školy nejen turnaje, ale i celého Libereckého kraje! Již teď byla naše mise splněna!
V semifinále jsme poznali velké kvality libereckých Ledových trhačů (žáci hrající hokej za Bílé Tygry Liberec), abychom pak smolně prohráli i o 3. místo s jinou českolipskou školou – LADA. Mimochodem se mezi 4 nejlepší školy dostaly dvě českolipské školy, což historie dlouho nepamatuje! Všem patří obrovská pochvala za vzornou reprezentaci naší školy!!