DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ pro budoucí prvňáčky

$article->head

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA ZŠ SLOVANKA

V sobotu 18. 3. 2023 jsme přivítali v naší škole naše budoucí žáky. Přišli se podívat nejen budoucí prvňáčci, ale také zájemci o přípravnou třídu a o přestup k nám do vyšších ročníků. Naši vzácní hosté měli možnost projít si všechny prostory školy, školní družiny, venkovního hřiště, podívali se do zahrady. Děti si vyzkoušely počítačovou učebnu, kde naprogramovaly malé roboty, pracovaly na velkoplošné dotykové interaktivní obrazovce nebo odcestovaly k dinosaurům prostřednictvím brýlí pro virtuální realitu. V tělocvičně se potom protáhly při překonávání překážkové dráhy a po malém občerstvení prokázaly svoji šikovnost i při plnění úkolů zápisu nanečisto. Diplom za splnění „Předškoláckého putování se sovičkou“ a drobný dárek od starších budoucích spolužáků jim udělal radost.

Milé děti a rodiče, bylo nám s Vámi moc fajn. Těšíme se brzy na shledanou.

Všichni ze Slovanky
 

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 20.03.2023
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook