ČESKOLIPSKÁ OLYMPIÁDA ŠKOL - 2. stupeň

$article->head

2. ROČNÍK ČESKOLIPSKÉ OLYMPIÁDY ŠKOL je již minulostí. Dnes na stadionu U Ploučnice poměřili své síly v atletice, v kopané a ve florbalu žáci II. stupně. Přestože jsme přenocovali, díky úspěšným žákům I. stupně, na průběžném 1. místě, skončili jsme nakonec na 2. místě v celkovém hodnocení škol, stejně jako loni, za vítěznou Tyršovkou. Ale i dnes jsme získali spoustu medailí (z toho 5 zlatých), někteří naši žáci překonali sami sebe a za to jim patří veliké DÍKY!!Veliký kousek se povedl především žákům 8.-9. třídy, kteří ovládli fotbalový turnaj - ve finále porazili na penalty obhájce loňského prvenství Tyršovku a vystřídali je tak na fotbalovém trůnu

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 06.06.2024
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook