Červnové kroužení

$article->head

V úterý 7.června se konalo 10.kolo kroužení.  Do soutěže se zapojilo 42 běžců, všichni uběhli 783 koleček, tj 195,8 km. Vítězi se stali Evička Hudečková (3.B) 51 kol a Honza Žáček (4.B) 50 kol. V kategorii tříd vyhrála 4.B (10 běžců) 147 kol, která se stala i absolutním vítězem třetího ročníku. Krásná práce!!! Do soutěže rodin se zapojilo 5 týmů, vyhráli Arnholdovi (1.A) 161 kol, ti zároveň vyhráli i celou soutěž rodin. Gratulujeme!!! 2.misto obsadili Zemanovi (2.A) 45 kol, na 3.místě skončili Kirchbergerovi (2.A, 4.B) 30 kol. Blahopřejeme!!!

Děkujeme všem sportovcům za účast ve 3. ročníku kroužení, který byl věnován 50. výročí založení školy. Budeme se těšit na setkávání na hřišti ve 4. ročníku.