Bronzové medaile z McDonalds cupu 2022

ŽÁCI 4.-5. TŘÍDY SI Z PRESTIŽNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE VEZOU BRONZOVÉ MEDAILE!!!

Po dvouleté pauze, z důvodu Koronavirové pandemie, se v Zákupech opět naplno rozeběhl prestižní celorepublikový fotbalový turnaj McDonald´s cup žáků I. stupně. Dnes si svůj turnaj odehráli žáci 4.-5. třídy. V pátek pak na totéž místo zajížďí žáci 1.-3. třídy.

Turnaje se zúčastnilo celkem 12 škol, které byly rozděleny do 3 skupiny po 4 týmech. Z každé skupiny pouze vítěz si zajistil postup do finálových bojů o medaile, pro ostatní týmy turnaj končí.

Naši žáci hráli ve skupině B a s bilancí 2 výher a 1 prohry svoji skupinu vyhráli a radují se z postupu mezi 3 nejlepší týmy okresu.

Ve finálové skupině však oba týmy byly nad síly našich žáků a tak si nakonec odváží z tohoto prestižního turnaje krásné 3. místo!! Velká gratulace!!

Výsledky našich žáků v turnaji:
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátova  3:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň  3:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák 0:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenický Šenov  1:3
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les  0:3

Celkové pořadí turnaje:

1.   ZŠ Nový Bor Les
2.   ZŠ Kamenický Šenov
3.   ZŠ Slovanka Česká Lípa
4.   ZŠ Zákupy
5.   ZŠ Lada Česká Lípa
6.   ZŠ Mimoň
7.   ZŠ Špičák Česká Lípa
8.   ZŠ Cvikov
9.   ZŠ Jablonné v Podještědí
10. ZŠ Pátova Česká Lípa
11. ZŠ Náměstí Nový Bor
12. ZŠ Partyzánská Česká Lípa

Novotný Jan, Šámal Max, Mirga Marek, Trinh Kevin, Maliarik David, Zikán Matěj, Ganbat Iveel, Matys Eliáš, Bodi Adam, Jahoda Matěj, Venclák Pavel, Venclák Martin.

Publikováno: 11.05.2022