Basketbalová euforie - postup na REPUBLIKU!

ŽÁKYNĚ 8.-9. TŘÍDY PŘEPISUJÍ HISTORII ŠKOLY! PORAZILY JABLONEC NAD NISOU A POPRVÉ SI VYBOJOVALY ÚČAST V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!

Dnes (čtvrtek 3.listopadu 2022) se v českolipské sportovní hale odehrál zápas krajského finále dívek 8.-9. třídy mezi ZŠ Slovanka Česká Lípa a ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou. Účastnit se ještě měla škola z okresu Semily, ale na poslední chvíli svoji účast zrušila.
Naše žákyně, po vysoké výhře v okresním kole nad Zákupy (66:6), dokázaly zvítězit i nad Jabloncem v poměru 28:14 a poprvé v historii školy se podívají do Republikového finále v dívčí kategorii!! Gratulujeme!

ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou 28:14

Slovanku reprezentovaly:
Majda Vokálová, Tereza Sertičová, Aneta Havlíková, Johana Ekrtová, Kira Krejčí, Nela Raselová, Anna Hubschová, Kiki Žehová.

Publikováno: 03.11.2022