Basketbal dívek 8.-9. tříd - POSTUP DO KRAJE!!

ŽÁKYNĚ 8.-9. TŘÍDY POSTUPUJÍ V BASKETBALU DO KRAJSKÉHO FINÁLE!!!

Dnes (úterý 18.10.) se v Zákupech odehrálo kvalifikační utkání o postup do krajského finále žákyň
8.-9. tříd mezi domácími Zákupy a hostující Slovankou Česká Lípa. Je již tradicí, že se okresní kvalifikace v basketbalu dívek českolipské školy moc nezúčastňují vzhledem k nedostatku hráček na svých školách (přednost dostávají atletika, kopaná, florbal..).
Naše škola Slovanka vyslala na toto utkání 6 hráček (tedy pouze s 1 náhradnicí) oproti domácím hráčkám ze Zákup, kterých bylo 12. Přesto naše hráčky neponechaly nic náhodě a domácím uštědřily nevídaný debakl v poměru 66:6!!! Tato výhra nás posouvá do krajského finále, které se odehraje 3.11. v českolipské sportovní hale za účasti týmů z Liberce, Jablonce a Semil.

ZŠ SLOVANKA ČESKÁ LÍPA – ZŠ ZÁKUPY 66:6

Náš tým reprezentovaly:
Kira KREJČÍ (8.A), Johana EKRTOVÁ (8.B), Tereza SERTIČOVÁ, Anna HUBSCHOVÁ, Majda VOKÁLOVÁ (všechny 9.A), Aneta HAVLÍKOVÁ (9.B)

Publikováno: 18.10.2022