3.ročník RODINNÉHO ČTYŘBOJE

$article->head


Dnes se v odpoledních hodinách na našem školním hřišti konal již 3.ročník RODINNÉHO ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE.
Tato akce byla součástí oslav 50-let založení naší školy. Před zraky paní starostky Jitky Volfové, pana místostarosty Jaroslava Turnhofera a pana ředitele školy Václava Špetlíka mezi sebou soutěžilo 9 přihlášených rodin. Všichni si společně užili krásné sportovní odpoledne za příjemného počasí. Vítězné týmy si odnášely velice hodnotné ceny, které do naší soutěže věnovali: Lenka Křenková - majitelka cukrárny JUSTIN, Michal Pitek - majitel WILDCOOKU, Jaroslav Turnhofer - sklárna AJETO. Obrovské poděkování všem sponzorům. Poděkování patří i všem kolegům a kolegyním, kteří se podíleli na hladkém průběhu této sportovní akce. Těšíme se již na další pokračování příští rok!
Mgr. Pavel Lebduška
 

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 22.09.2021
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook