Bronzová příčka našich druhostupňových žáků!

$article->head

ŽÁCI  II. STUPNĚ DNES NA PREMIÉROVÉM FOTBALOVÉM TURNAJI FAČR VYBOJOVALI KRÁSNÉ 3.MÍSTO!!!

Dnes se na českolipském sportovním stadionu (fotbalový Arsenal) odehrál premiérový ročník fotbalového turnaje FAČR žáků 6.- 9. tříd.
Do turnaje zasáhlo 9 škol, které byly rozděleny do 2 skupin. Hrálo se na přírodní trávě i na umělce. Vítězové obou skupin postupovali do finále, druhé týmy ve skupinách si zahrály o celkové 3. místo.
Naši žáci ve své skupině 2x vyhráli, 1x remizovali a 1x prohráli, což jim stačilo na celkové 2. místo ve skupině a tudíž postup do utkání o celkové 3.- 4. místo v turnaji. V zápase o 3. místo dokázali zvítězit 1:0, přestože museli hrát bez 2 zraněných klíčových hráčů! Utkání ale zvládli a získávají tak krásnou bronzovou příčku v konkurenci  9-ti škol. Gratulace!