Aktuality (2019-2020)

ŠKOLNÍ KLUB na dopravním hřišti

17.04.2024 Pavel Lebduška

ŠKOLNÍ KLUB dnes navštívil DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ v České Lípě. Žáci se učili správnému chování a bezpečnosti v silničním provozu. Při jízdě na kole a koloběžce se museli věnovat nejen značkám, křižovatkám a funkčním světelným semaforům, ale především opatrné a bezpečné jízdě (pár karambolům jsme stejně nezabránili, ale nic vážného) - dnešní jízdy si všichni za pěkného počasí užili.

VČELAŘSKÝ KROUŽEK - těšíme se na med

16.04.2024 Pavel Lebduška

VČELAŘSKÝ KROUŽEK - včelky jsou již v plné síle a naši včelaři se už těší na vytáčení medu!

ŠKOLNÍ KLUB a ekologie

13.04.2024 Pavel Lebduška

ŠKOLNÍ KLUB a rekapitulace uplynulého týdne. Žáci tentokrát měli téma "Ekologie - chráníme přírodu, třídíme odpad". Vyráběli modely třídících kontejnerů. V rámci projektu "LES ve škole" pak pomáhali ochránit včelky v travinách v okolí školy.

3.B kouzlí úsměvy na tvářích

11.04.2024 Barbora Fohlová

Hudba léčí a dětský zpěv žáků 3.B dělá radost.

Okresní kolo v minikopané

10.04.2024 Pavel Lebduška