Bramborová příčka žáků 4.-5. třídy

ŽÁCI 4.-5. TŘÍDY VYPILI KALICH HOŘKOSTI AŽ DO DNA

„Když se nedaří, tak se nedaří..“, o tom se dnes přesvědčili na vlastní kůži žáci 4.-5. třídy, kteří reprezentovali na fotbalovém turnaji v rámci sportovního festivalu Česká Lípa. Na dnešní turnaj zajížděli s cílem napodobit včerejší krásný úspěch svých mladších spolužáků 1.-3. třídy, kteří celý turnaj ovládli a suverénně získali 1. místo.
Laťka tedy byla nastavena hodně vysoko. Turnaje se stejně jako včera zúčastnily „pouze“ 4 školy (Slovanka, Tyršovka, Partyzánka a Pátovka). Hrálo se tedy dvoukolově každý s každým.
Našim žákům se bohužel turnaj vůbec nevydařil. Z 6-ti zápasů dokázali zvítězit pouze v jediném, v ostatních zápasech odešli poraženi. Na turnaji tak končí na posledním 4. místě, což pro ně bylo určitě zklamáním. Ale hlavu vzhůru, příští rok se pokusíme znovu.

Výsledky našich žáků v turnaji:
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  1:8
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátova  3:4
ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánská  0:5
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  0:9
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátova  3:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánská  0:3

Celkové pořadí turnaje:
1. ZŠ Tyršova Česká Lípa
2. ZŠ Partyzánská Česká Lípa
3. ZŠ Pátova Česká Lípa

David MALIARIK, Matěj JAHODA (oba 4.A), Jan NOVOTNÝ, Pavel VENCLÁK, Martin VENCLÁK, Max ŠÁMAL, Eliáš MATYS (všichni 4.B), Marek MIRGA, Kevin TRINH, Matěj ZIKÁN, Iveel GANBAT (všichni 4.C)