Prestižní turnaj v kopané MCDONALD´S CUP 1.-3. třída

ŽÁCI 1.-3.TŘÍDY ZE SKUPINY NEPOSTOUPILI

V pátek 26.4.2024 se na umělé trávě českolipského fotbalového stadionu odehrálo okresní kolo  prestižního fotbalového turnaje žáků 1.-3. třídy McDonald´s cup, kterého se zúčastnilo celkem 14 škol. Naši žáci byli nalosováni do pětičlenné skupiny B.
Z každé skupiny si pouze vítěz zajistil postup do okresního finále.
Naši školu reprezentovalo celkem 10 žáků, z toho plných 9 úplně poprvé v životě (z 10-ti členného týmu bylo navíc 6 prvňáčků). S bilancí 2 výher a 2 proher obsadili naši žáci nakonec celkové 3.místo ve skupině, tudíž nepostupové. Získané zkušenosti však jsou pro ně k nezaplacení a mohou je zúročit opět za rok.
Mgr. Pavel Lebduška pak všechny žáky pozval na točenou zmrzlinu jako poděkování za dnešní reprezentaci školy.

Výsledky našich žáků ve skupině B:
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy  0:3
ZŠ Slovanka – ZŠ Pátova  2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Dubá  3:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň  2:3

Pořadí ve skupině B:
1. ZŠ Mimoň
2. ZŠ Zákupy
3. ZŠ Slovanka
4. ZŠ Pátova
5. ZŠ Dubá

Jindra KOČÍŘ, František POSTLER, Ondřej SUP (všichni 1.A), Mikuláš FRANC, Martin STRNAD, Alex MURGA (všichni 1.C), Damjan KOCEV (2.A), Matěj PILLÁR, Nemuun JARGAL, Vendelín FRANC (všichni 3.B)