ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

Moderator

 

10. ročník celostátní soutěže

M L A D Ý  

A   K O U Z E L N Ý

M O D E R Á T O R

2  0  1  7

                      

 

 

 

 

                                                         

  • Láká vás práce v rozhlase, televizi nebo na jevišti? Umíte svým hlasem a svými nápady bavit spolužáky? Pak právě pro vás je určena soutěž Mladý moderátor , kterou pořádá Základní škola Slovanka v České Lípě, kde má také sídlo dětské školní rádio - Rádio Slovanka.

 

  • Využijte možnosti procvičení komunikačních schopnosti před velkým publikem a před profesionální porotou

Již 10. ročník celostátní soutěže Mladý moderátor  v kině KD Crystal v České Lípě - Boženy Němcové 2942

termín: 21. března 2017


 Registrace byla ukončena 

Počet účastníků je omezen, rozhodující je datum přijetí přihlášky.


Ke stažení: 

Pozvánka na minulý ročník:

 


Novinky a aktuality:


  •  

 

Porotci a hosté:

- moc děkujeme za účast, čas věnovaný dětem a mládeži :)

  

Richard Nedvěd začal s kouzlením v roce 1999 a o 9 let později roku 2008 se začal kouzlení věnovat profesionálně. Se svými stand-up comedy výstupy nejdříve vystupoval na kouzelnických soutěžích, barech a firemních akcích. Pro velký úspěch se časem objevil v pořadu Na stojáka kabelové televize HBO a později v soutěži Česko Slovensko má talent. Poté Richard přijal nabídku Jaroslava Kunce, který se stal jeho manažerem. Za povšimnutí stojí také reklamní kampaň pro T-Mobile, kde Richard svými stand-upy nabídl lidem výhody Kouzelných úterků. V roce 2011 se stal Richard Nedvěd patronem Handicap centra Srdce v Poděbradech, které pomáhá lidem se zdravotním a zejména mentálním postižením. Jako věrný čtenář časopisu Čtyřlístek, se Richard stal v roce 2012 kmotrem muzea Čtyřlístku v Doksech u Máchova jezera.Zdroj: http://www.richardnedved.cz/

 

 

Jaroslav Kunc - PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK - ODBORNÝ PORADCE TRIKOVÉ NÁPLNĚ MUZIKÁLŮ: Touha, Limonádový Joe, Popelka na ledě, Carmen, Vraždy za oponou, Lucie, Kouzlo 4D
MANAGER KOMIKA RICHARDA NEDVĚDAZÁSTUPCE AGENTURY KRACH – JIŘÍHO KORNA
V roce 1972 vstoupil do KIM – clubu Praha jako kouzelnický adept. Zde se naučil veškerá tajemství kouzel. V roce 1974 složil kouzelnickou zkoušku a po slavnostní přísaze se stal kouzelníkem. Dlouhých 6 let se nadále kouzelnicky vzdělával, až se mu to stalo osudným.
Od roku 1980 pracuje jako moderátor a kouzelník. V roce 1992 byl přijat do agentury Krach, v níž stále pracuje.

Nyní vykonává funkci předsedy KIMu a již 14 let zde vychovává nové kouzelníky, které připravuje na profesionální dráhu. Velmi často usedá na kouzelnických soutěžích jako porotce.

Jeho druhou zálibou je vymýšlet a upravovat kouzla pro velké výpravné muzikály. Inspiraci často nachází v zahraničí, kam jezdí na odborné semináře, např. Las Vegas, Blackpool, New York. Přesto i nadále zůstává věrný svému původnímu povolání – kouzlům a magii.

Jeho hlavní cíl: Vykouzlit lidem na tváři smích a zbavit je alespoň na chvíli starostí

zdrol: http://www.kouzelnici.com/jaroslav-kunc

Kristina Kloubková - Narodila se 23. prosince 1976. Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický balet. V roce 1994 získala na mezinárodní taneční soutěži moderního tance v Ženevě 3. místo a cenu Sierra Sandoze. Po konzervatoři nastoupila do taneční skupiny UNO. Mohli jsme ji vidět v muzikálu Kleopatra. Dále tančila v muzikálech: Dracula, Johanka z Arku,Tři mušketýři, West Side Story, Rebelové, Radúz a Mahulena, Golem a Angelika. Také se podílela na choreografii několika známých muzikálů - Viva muzikál 2, The legend of Golem, Gazdina roba, Peníze, Adéla ještě nevečeřela nebo muzikálu Švejk.
Zahrála si i v n

ěkolika filmec

h: Milenci a vrazi (Madda Serafínová), Vratné lahve (Dáša), seriál Poslední sezóna (Andrea), Ztracené lásce (Čičulína), Soukromé pasti (Lucka). Moderovala „Bailando - tančím pro tebe“ s Daliborem Gondíkem. Od května 2009 usedla do moderátorského křesla Odpoledních televizních novin, ve dvojici s Renátou Czadernovou.

Po Mateřské dovolené se vrátila na obrazovky TV Nova.

Martin Kočárek - je dlouholetý reportér TV Nova. Skoro každý den ho můžeme vidět v televizních zprávách na TV Nova. Nezapomenutelná je např. jeho reportáž o vraždě Petra Kramného v Egyptě

Jan Punčochář - Výkonný ředitel televize RTM +, exmoderátor diskusního pořadu Partie, talkshow Miniduel. Má dlouholeté zkušenosti s moderováním diskusí z ČRo1 – Radiožurnálu, z ČRo 6 a ČRo 2. Také působil na pozici místopředsedy  Syndikátu novinářů. Nezapomenutelný se stal jako skvěle připravený a vyvážený moderátor, s výbornou pohotovostí i uměním improvizace při prezidentských duelech před zvolením Miloše Zemana.

Lucie Sinková - je rozhlasovou moderátorkou, deejay, dabér. Působí na Frekvenci 1, Rádiu Bonton a BBC. Moderuje plesy, společenské akce a splupracuje s Nadací Terezy Maxové.

Externě spolupracuje s Českou televizí  na dabingu a je  manažerkou zpěvačky Jiřiny Anny Jandové (dcera Dalibora Jandy).

Více informací zde
Romana Žatecká - starostka města Česká Lípa
Byla i novinářkou, vystudovala Fakultu žurnalistiky na Karlově univerzitě. Pracovala jako tisková mluvčí a byla i podnikatelkou v oblasti public relacion. Byla šefredaktorkou časopisu Sedmička. Je členkou Výboru zdravotnictví zastupitelstva Libereckého kraje

Slávek Hrzal - je ředitelem Dětské tiskové agentury a organizátorem Zláteho Ámose.

                        - je školním ombudsmanem

DTA je nositelem mimořádné novinářské ceny Ferdinanda Peroutky 2004

DTA byla organizací uznanou MŠMT ČR pro práci s dětmi a mládeží
DTA obdržela v roce 2013 medaili 2. stupně MŠMT
Činnost DTA podporuje MŠMT, Ministerstvo kultury, Hlavní město Praha

 

Hosté z minulého ročníku, které rádi pozveme znovu:

   

Kovy - Karel Kovář - v současnosti jeden z nejúspěšnějších "youtuberů" v ČR. Má statisíce fanoušků a sledovatelů Již tři roky se snaží kouzlit... úsměvy na tváři! ;) Na jeho kanálu najdete skeče, vlogy, tématická videa a mnoho dalšího! Jeho druhým kanálem je Gameballcz, na kterém vychází parodie a herní videa. 

Všem vřele doporučujeme jeho videa na: https://www.youtube.com/user/TadyKovy

   

Soňa Hollingerová - Manažerka komunikace a mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy. Setkat se ní můžeme v rozhovorech pro všechna celoplošná média. 

Je patriot severních Čech. V současnosti je její největší zájem rodina, lezení po skalách a cestování především do destinací s vyšší nadmořskou výškou.

I ona je velkou podporavelkou naší soutěže, které se účastní pravidelně již 8 let.


Krátký sestřih minulých ročníků zde.

 

Pokud chcete se na soutěž přijít podívat jako divák, je nutné se přihlásit na radioslovanka@seznam.cz.

Bez registrace není možné se do sálu dostat. Kapacita je omezena.

 

 

              

Partneři a sponzoři:

 

Projekt je / byl realizován ve spolupráci s Nadací ČEZ

 

VELKÉ DĚKUJEME :)

 

     

                               

                     

 

  

 

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.