ZŠ Slovanka

NOVINOVÝ A YOUTUBER

M O D E R Á T O R

2  0  1  6

• Láká vás práce v rozhlase, televizi nebo na jevišti? Umíte svým hlasem a svými nápady bavit spolužáky? Pak právě pro vás je určena soutěž Mladý moderátor , kterou pořádá Základní škola Slovanka v České Lípě, kde má také sídlo dětské školní rádio - Rádio Slovanka.
  • Využijte možnosti procvičení komunikačních schopnosti před velkým publikem a před profesionální porotou

Již 9. ročník celostátní soutěže Mladý moderátor  v kině KD Crystal v České Lípě - Boženy Němcové 2942

termín: 15. dubna 2016

!!! Přihlásit se můžete zde  !!!

Počet účastníků je omezen, rozhodující je datum přijetí přihlášky.

Ke stažení:

Novinky a aktuality:

• 10.2.2016 - dnes nám potvrdila účast moderátorka Televizních novin na TV Nova - Kristina Kloubková, děkujeme a  moc se těšíme
  • 22.3.2016 - dnes nám potvrdil účast výkonný ředitel televize RTM+, exmoderátor Partie na TV Prima - Jan Punčochář, děkujeme a  moc se těšíme
  • 13.4.2016 - součást soutěžei bude výstava dětí narozených s rozštěpem obličeje

Porotci a hosté:

- moc děkujeme za účast, čas věnovaný dětem a mládeži :)

Kristina Kloubková - Narodila se 23. prosince 1976. Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický balet. V roce 1994 získala na mezinárodní taneční soutěži moderního tance v Ženevě 3. místo a cenu Sierra Sandoze. Po konzervatoři nastoupila do taneční skupiny UNO. Mohli jsme ji vidět v muzikálu Kleopatra. Dále tančila v muzikálech: Dracula, Johanka z Arku,Tři mušketýři, West Side Story, Rebelové, Radúz a Mahulena, Golem a Angelika. Také se podílela na choreografii několika známých muzikálů - Viva muzikál 2, The legend of Golem, Gazdina roba, Peníze, Adéla ještě nevečeřela nebo muzikálu Švejk.

Zahrála si i v několika filmech: Milenci a vrazi (Madda Serafínová), Vratné lahve (Dáša), seriál Poslední sezóna (Andrea), Ztracené lásce (Čičulína), Soukromé pasti (Lucka). Moderovala „Bailando - tančím pro tebe“ s Daliborem Gondíkem. Od května 2009 usedla do moderátorského křesla Odpoledních televizních novin, ve dvojici s Renátou Czadernovou.

Po Mateřské dovolené se vrátila na obrazovky TV Nova.

Kovy - Karel Kovář - v současnosti jeden z nejúspěšnějších "youtuberů" v ČR. Má statisíce fanoušků a sledovatelů Již tři roky se snaží kouzlit... úsměvy na tváři! ;) Na jeho kanálu najdete skeče, vlogy, tématická videa a mnoho dalšího! Jeho druhým kanálem je Gameballcz, na kterém vychází parodie a herní videa.

Všem vřele doporučujeme jeho videa na: https://www.youtube.com/user/TadyKovy

Martin Kočárek - je dlouholetý reportér TV Nova. Skoro každý den ho můžeme vidět v televizních zprávách na TV Nova. Nezapomenutelná je např. jeho reportáž o vraždě Petra Kramného v Egyptě

Romana Žatecká - starostka města Česká Lípa

Byla i novinářkou, vystudovala Fakultu žurnalistiky na Karlově univerzitě. Pracovala jako tisková mluvčí a byla i podnikatelkou v oblasti public relacion. Byla šefredaktorkou časopisu Sedmička. Je členkou Výboru zdravotnictví zastupitelstva Libereckého kraje.

Jan Punčochář - Výkonný ředitel televize RTM +, exmoderátor diskusního pořadu Partie, talkshow Miniduel. Má dlouholeté zkušenosti s moderováním diskusí z ČRo1 – Radiožurnálu, z ČRo 6 a ČRo 2. Také působil na pozici místopředsedy  Syndikátu novinářů. Nezapomenutelný se stal jako skvěle připravený a vyvážený moderátor, s výbornou pohotovostí i uměním improvizace při prezidentských duelech před zvolením Miloše Zemana.

Slávek Hrzal- je ředitelem Dětské tiskové agentury a organizátorem Zláteho Ámose.

DTA je nositelem mimořádné novinářské ceny Ferdinanda Peroutky 2004
DTA byla organizací uznanou MŠMT ČR pro práci s dětmi a mládeží
DTA obdržela v roce 2013 medaili 2. stupně MŠMT
Činnost DTA podporuje MŠMT, Ministerstvo kultury, Hlavní město Praha

Lucie Sinková - je rozhlasovou moderátorkou, deejay, dabér. Působí na Frekvenci 1, Rádiu Bonton a BBC. Moderuje plesy, společenské akce a splupracuje s Nadací Terezy Maxové.

Externě spolupracuje s Českou televizí  na dabingu a je  manažerkou zpěvačky Jiřiny Anny Jandové (dcera Dalibora Jandy).

Více informací zde

Soňa Hollingerová - Manažerka komunikace a mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy. Setkat se ní můžeme v rozhovorech pro všechna celoplošná média.

Je patriot severních Čech. V současnosti je její největší zájem rodina, lezení po skalách a cestování především do destinací s vyšší nadmořskou výškou.

I ona je velkou podporavelkou naší soutěže, které se účastní pravidelně již 8 let.

Krátký sestřih minulých ročníků zde.

Pokud chcete se na soutěž přijít podívat jako divák, je nutné se přihlásit na radioslovanka@seznam.cz.

Bez registrace není možné se do sálu dostat. Kapacita je omezena.

Partneři a sponzoři:

VELKÉ DĚKUJI :)

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.