ZŠ Slovanka

11. ročník celostátní soutěže

M L A D Ý   T A L K  S H O W  M O D E R Á T O R

2  0  1  8

Láká vás práce v rozhlase, televizi nebo na jevišti? Umíte svým hlasem a svými nápady bavit spolužáky? Pak právě pro vás je určena soutěž Mladý moderátor , kterou pořádá Základní škola Slovanka v České Lípě, kde má také sídlo dětské školní rádio - Rádio Slovanka.

• Využijte možnosti procvičení komunikačních schopnosti před velkým publikem a před profesionální porotou

Již 11. ročník celostátní soutěže Mladý moderátor  v kině KD Crystal v České Lípě - Boženy Němcové 2942

termín: 27. dubna 2018

Možnost přihlásit se na soutěž - zde.

Počet účastníků je omezen, rozhodující je datum přijetí přihlášky.

Ke stažení:

Porotci:

LUBOŠ XAVER VESELÝ - Luboš Xaver Veselý, vlastním jménem Lubomír Veselý je český moderátor, novinář, spisovatel, příležitostný herec a bývalý hudebník.

19. 5. 2008 se zapsal do české verze Knihy rekordů, když 24 hodin moderoval talk show "Talkmaraton" v pražském divadle Palace.

Od roku 2002 působí na rádiu Frekvence 1, kde moderoval populární rozhlasovou show "Křížový výslech", odpolední show "Xaver na Frekvenci 1", od roku 2011 pořad "Pressklub".

Od ledna 2015 moderuje pravidelné rozhovory s prezidentem ČR, Milošem Zemanem, v pořadu s názvem "Prezidentský Pressklub".         (čerpáno z www.xaver.cz)

VÁCLAV KLAUS MLADŠÍ - netřeba představovat českého politika, předseda výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, poslance, publicistu a pedagoga. Byl ředitelem kvalitního gymnázia PORG. Je spoluzakladatelem Institutu Václava Klause.

Je synem  českého premiéra a prezidenta Václava Klause a jeho ženy Livie Klausové. Jeho dědečkem z matčiny strany byl pak právník Štefan Miština.

Další info: https://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6498

VLADIMÍR KEBLÚŠEK - Narodil se v Chebu, odmalička bydlel na Skalce v Lesní ulici. Pracoval v  v chebském rádiu Egrensis. K tomu moderoval různé akce v Chebu od plesů až po různé slavnosti. Po sedmi letech se odstěhoval do Prahy a začal pracovat v televizi Nova jako politický reportér. Pracoval jako politický reportér na televizi Z1. Nyní je reportér i moderátor na České televizi (např. Týden v politice….rozhovory s prezidentem republiky apod).               (čerpáno z www.mojechebsko.cz)

MARTIN KOČÁREK – Reportér TV NOVA

ROMANA ŽATECKÁ – Starostka České Lípy, bývala tisková mluvčí Krajského úřadu, zastupitelka Libereckého kraje, novinářka.

MILO FIALA – zpěvák, skladatel a muzikálový herec. Mimo jiné nazpíval několik klipů a hraje hlavní roli v muzikálu Bítls.

SLÁVEK HRZAL –  Ředitel Dětské tiskové agentury, školní ombudsman, moderátor

ALEŠ KAIZNER – moderátor, herec a dabér

Krátký sestřih minulých ročníků zde.

Pokud chcete se na soutěž přijít podívat jako divák, je nutné se přihlásit na radioslovanka@seznam.cz.

Bez registrace není možné se do sálu dostat. Kapacita je omezena.

Partneři a sponzoři:

Projekt je / byl realizován ve spolupráci s Nadací ČEZ

VELKÉ DĚKUJEME :)

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.