ZÁPIS DO 1. TŘÍD

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ

1. 5. - ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ UZAVŘENO

Od pondělí 06.05.2024 do odvolání (cca 1 týden) bude uzavřeno venkovní atrium školy z důvodu opravy dlažby a schodů – nebude možné přicházet a odcházet bočním vchodem školy.Prosíme žáky a rodiče, aby používali výhradně hlavní vchod do školy (netýká se budovy školní družiny a školní jídelny). V prostoru před školní jídelnou dbejte zvýšené opatrnosti. Děkujeme za pochopení.

TESTOVÁNÍ ČŠI

Nové články

Školní družiny - ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE

30.04.2024 Pavel Lebduška

ŠKOLNÍ DRUŽINY - ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE
Z velmi starého pohanského svátku se stal oblíbený lidový zvyk, který se nazývá „Noc čarodějnic“ nebo „Filipojakubská noc“ a probíhá v noci z 30. dubna na 1. května. Tyto dny jsou také oslavou plodnosti, začínajícího jara a zároveň očistným rituálem - ohněm, který prý ochraňoval před silami zla a nemocemi. Dnešní čarodějnické odpoledne si všechny děti z oddělení ŠD užily.

První stupeň slaví čarodějnice

30.04.2024 Barbora Fohlová

Velmi rádi využijeme každé příležitosti, jak žákům prvního stupně zpestřit výuku netradičními zábavnými formami a metodami. Dnešní den se ve školách čarovalo, kouzlilo, vařily se lektvary a létalo na koštěti. Rej čarodějnic začíná!

Dopravní soutěž mladých cyklistů

30.04.2024 Barbora Fohlová

V uplynulých dvou týdnech se výběr žáků 4. a 5. třid zúčastnil školního kola dopravní soutěže. Děti plnily test, týkající se pravidel silničního provozu a absolvovaly jízdu zručnosti na kole. Čtyři nejlepší postoupily do Oblastního kola, které se koná 6. května na Dopravním hřišti v České Lípě.

Nejnovější fotogalerie

Školní družiny - ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE