PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2019

Termíny táborů: 1. 2. 2019 - pololetní prázdniny

4. 3. - 10. 3. 2019 - jarní prázdniny

18. 4. 2019- Velikonoční  prázdniny

Provozní doba: 6,00 - 16,00 hodin.

Tábor je určen pro děti od 1. do 5. třídy rodičů, kteří:

• jsou zaměstnaní - potvrzení od zaměstnavatele
  • podnikají (OSVČ) - potvrzení z MPSV ČR
  • studují - potvrzení ze školy
  • aktivně si hledají práci (potvrzení od Úřadu práce)
  • jsou na mateřské dovolené s platnou pracovní smlouvou - potvrzení od zaměstnavatele.

Tábora se mohou zúčastnit děti nejen z naší školy. Důležité je datum předběžné rezervace a včasné odevzdání dokumentů. Tábor je zdarma, platí se pouze případné stravování.

Těšíme se na Vaše děti a budeme rádi, pokud  tuto službu Vašim dětem budeme moci nabídnout.

Dokumenty ke stažení:

• Pracovní doba recepce na ZŠ Slovanka pro odevzdání dokumentu: každý všední den od 7,00 - 15,30 hod..
  • Dokumenty je nutné odevzdávat osobně do kanceláře a počkat na jejich kontrolu a správnost (pokud je odevzdáte jinému pracovníkovi školy nebo je pouze odevzdáte bez kontroly nemusí být místo pro Vaše dítě zarezervováno).
  • Tábor se bude konat pouze v případě naplněnosti 5 a více dětí.
  • Dokumenty - přihlášku, smlouvu, monitorovací list - je nutné do školy přinést do 28. 1. 2019 - pololetní prázdniny, do 25.2. jarní prázdniny, do 10. 4. velikonoční prázdniny.
  • Potvrzení o zaměstnání, OSVČ.... nesmí být starší 30 dnů - odevzdejte max. týden před začátkem tábora. Pokud dítě nebude mít potvrzení, nesmí se táboru účastnit.

S pozdravem vedení školy.