Školská futsalová liga Varnsdorf

ŽÁCI 8.-9.TŘÍDY EXCELOVALI VE VARNSDORFU V RÁMCI I.KOLA ŠKOLSKÉ FUTSALOVÉ LIGY!!

Dnes 17.10. 2019 se ve sportovní hale ve Varnsdorfu odehrálo I. kolo školské futsalové ligy žáků 8.-9.tříd.

Naši žáci do Varnsdorfu zajížděli s cílem (v konkurenci tří dalších týmů) pokusit se vybojovat postup do druhého kola do Děčína, který si zajistily první dva vítězné týmy turnaje.

Tento cíl se nakonec podařilo splnit excelentním výkonem našich žáků, kteří ani v jediném zápase nenašli svého přemožitele a z 1.místa postupují!! Našim nejlepším hráčem a tahounem byl Matěj Kucr, který zatížil své konto 12-ti brankami! Pochvala ale patří celému týmu! Gratulujeme!!

Výsledky našich žáků v turnaji:

ZŠ Slovanka – Gymnázium Varnsdorf 9:0

ZŠ Slovanka – ZŠ Dolní Poustevna 7:2

ZŠ Slovanka – ZŠ Varnsdorf 2:1

Celkové pořadí:

2. ZŠ Dolní Poustevna

3. ZŠ Varnsdorf

4. Gymnázium Varnsdorf

Aleš Kukucz, Matěj Kucr, Matěj Diviš, Tomáš Rasel, David Třeštík, Jakub Hošic, Filip Reichmann, Jakub Kaňkovský.

Publikováno: 17.10.2019