ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

Turnaj ve čtyřhře 19.12.2013 - 20. 12. 2013

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SLOVANKA POŘÁDALA VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE - ČTYŘHRY Po říjnovém turnaji ve stolním tenise dvouher pořádala ve čtvrtek 19. 12. 2013 Základní škola Slovanka tentokrát premiérový turnaj žáků II. stupně ve čtyřhře. Ceny do turnaje věnoval pan Palme, majitel Tankovky Skleník na Slovance, kterému patří veliké poděkování. Do turnaje se přihlásilo celkem 10 párů, které byly rozděleny do dvou skupin po pěti. Z každé skupiny postupovaly 4 nejlepší páry do vyřazovacích bojů, ze kterých se postupovalo až do finále. Celý turnaj proběhl v duchu fair play, k vidění byly velice pěkné výměny. Žáci brali tento turnaj velice vážně, hráli na hranici svých možností a podali opravdu dobré výkony. Každý vítězný zápas přinesl obrovskou vlnu radosti. Celý turnaj nakonec ovládli a vyhráli bratři Blažkové, kteří potvrdili roli favorita. Jen pro zajímavost, tito bratři ovládli i říjnový turnaj ve dvouhře, kdy mladší z bratrů Jan porazil ve finále svého staršího bratra Radima. Teď spolu slaví premiérový společný titul. Na druhém místě se umístil jediný pedagogický pár v turnaji Lebduška/Policer a třetí bronzovou příčku vybojoval pár Spilka/Souček. Všechny tři vítězné páry byly odměněny diplomy a krásnými cenami. Upomínkové předměty dostaly i další páry, které se na stupínek vítězů nedostaly. Premiérový turnaj je již minulostí a všichni se těšíme na další pokračování, tentokrát již v novém kalendářním roce 2014  Mgr. Pavel Lebduška

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.