ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

Okresní kvalifikace v sálové kopané - 18. 2. 2014

ŽÁCI 6. -7. TŘÍDY ZŠ SLOVANKA NAPODOBILI SVÉ STARŠÍ KOLEGY (8. -9. TŘÍDA) A TAKÉ SI VYBOJOVALI POSTUP DO OKRESNÍHO FINÁLE!!!!
Ve středu 18. 2. 2014 se ve sportovní hale v Zákupech uskutečnila okresní kvalifikace v sálové kopané žáků 6. -7. tříd ZŠ. Naši žáci odjížděli na tuto kvalifikaci s cílem napodobit své starší spolužáky (8. -9. třída), kteří si minulý týden vybojovali postup do okresního finále!
Ve své skupině jsme narazili na ZŠ Jablonné, ZŠ Jestřebí, ZŠ Kamenický Šenov a ZŠ Špičák.
Ze skupiny postupovaly pouze první dva nejlepší týmy do okresního finále.
V nových bílozlatých dresech jsme předvedli na turnaji velice pěkný výkon a s bilancí 3 výher a 1 remízy, s velice slušným skóre 10:1 jsme celou skupinu vyhráli a z 1. místa postoupili do vysněného okresního finále!!
Okresní finále se uskuteční opět ve sportovní hale v Zákupech již tento čtvrtek a naše škola tam vyšle obě své kategorie!!