ZÁPIS DO 1. TŘÍD

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA

Vážení strávníci, z organizačních důvodů nebude ve školní jídelně od pondělí
08.01.2024 do odvolání možnost výběru ze dvou jídel. Vařit se bude pouze jeden oběd.

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ DOCHÁZÍ DOČASNĚ K OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY HŘIŠTĚ:
25.-27.3.2024 UZAVŘENO 28.-29.3.2024 14,00-18,00 hod.
30.3.-31.3.2024, 10,00-13,00 hod. a 14,00-18,00 hod.,1.4.2024 14,00-18,00 hod.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ

Nové články

Školní klub a příprava na Velikonoce

28.03.2024 Pavel Lebduška

ŠKOLNÍ KLUB - tento krátký týden (3 dny) využili žáci k přípravě na nadcházející Velikonoce. Zdobili kraslice a vyráběli Velikonoční věnce. Všem přejeme krásné Velikonoce!

Sbírka hraček pro Adru

26.03.2024 Tomáš Policer

Sbírka Hraček pro Naději s ADRA

V dnešním světě plném různorodých výzev a nástrah je vzácností, když se lidé spojí ve prospěch těch, kteří potřebují pomoc. V nedávné době jsme byli svědky takového sjednocení, a to díky neuvěřitelné podpoře od našich rodin, které se zapojily do sbírky hraček pro humanitární organizaci ADRA.

Hračky jsou pro mnoho dětí po celém světě základem radosti a zábavy, ale pro některé jsou luxusem, který jim bohužel není dostupný. Sbírka se stala láskyplnou iniciativou, která se postavila do čela této situace, aby rozjasnila životy dětí v nouzi. A právě díky rodičům a dětem, kteří se do této sbírky zapojili, se záře naděje a radosti rozšířila daleko za hranice naší školy.
Velký dík patří všem našim rodičům a dětem, kteří se aktivně zapojili do sbírky, a také paní učitelce Mgr. Ivě Šantrůčkové, která celou akci organizovala. Vaše angažovanost a podpora jsou pro nás nepostradatelné a přinášejí radost do životů těch, kteří potřebují pomoc.

ADRA, organizace s globálním dosahem a posláním poskytovat pomoc tam, kde je nejvíce potřeba, stojí v čele této iniciativy. Jejich práce je založena na solidaritě a lásce k bližním, a díky sbírce hraček mohou přinést úsměvy na tváře mnoha dětí, které by jinak mohly pociťovat pouze bídu a nedostatek.

Děkujeme všem rodinám, které se chopily příležitosti pomoci. Vaše štědrost a soucit nejenže přinesly radost těm, kteří jsou ve světě bez ní, ale také posloužily jako vzor pro budoucí generace. Vaše úsilí nezůstane nezaznamenáno a jistě bude mít dlouhodobý pozitivní dopad na společnost.

Je toto spojenectví a láska k druhým, co dělá naši společnost skutečně silnou a lidskou. A právě díky sbírce "Hraček pro Naději" jsme to mohli všichni společně prožít. Děkujeme, že jste se stali světlem naděje pro ty, kteří to nejvíce potřebují.

Barevný týden

24.03.2024 Pavel Lebduška

JARNÍ BAREVNÝ TÝDEN
V minulém týdnu na naší škole proběhl "barevný týden" - žáci i pedagogové se v různých dnech oblékli do stejných barev.
Pondělí - modrá, úterý - černá, středa - bílá, čtvrtek - zelená/žlutá, pátek - červená/růžová.

Nejnovější fotogalerie

Školní klub a příprava na Velikonoce